Detail info
Close

Kenny Thomas na zámku - UK soul

ŠIMÁK ZÁMOK PEZINOK
Kenny Thomas na zámku - UK soul

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

PREDAJ MOŽNÝ LEN FORMOU HOMETICKET!

KENNY THOMAS na zámku - UK soul
28.07.2024 / 20:00

Kenny Thomas je jedným z najpopulárnejších britských soulových spevákov 90. rokov ktorý prvý krát bude koncertovať na Slovensku a to na Šimák Zámok Pezinok. Thomasov najväčší britský hit prišiel v roku 1991 s albumom Thinking About Your Love a z jeho debutového albumu sa len v Spojenom kráľovstve predalo viac ako 600 000 kópií a viac ako milión na celom svete. Medzi ďalšie úspešné single patria Outstanding, The Best Of You či Tender Love. Vo februári 1992 na výročnom udeľovaní cien BRIT Awards bol Thomas nominovaný na cenu v dvoch kategóriách, Najlepší britský spevák a Najlepší britský nováčik.

 

EXTERIÉR - zámocké nádvorie

Koncert sa uskutoční na historickom nádvorí zámku z 13.storočia v Pezinku a naše zámocké brány na koncert sa otvárajú 18:30hod.
Začiatok: 20:00 hod.
Miesto: Nádvorie pod holým nebom, Šimák Zámok Pezinok
Info: +421 33 79 89 000 / hotel@zamokpezinok.sk
www.zamokpezinok.sk

Po odohratí 30minút predstavenia sa vstupné nevracia.
Deti od 10 rokov – cena vstupenky je bez nároku na zľavu.

VIP stôl - je možné si zakúpiť iba celý stôl pre 4 osoby. VIP vstupenka zahŕňa: obsluha počas večera, víno, nealko, kanapky, dezerty, ovocie.

 


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

Top